Ę
N
O
R
T
S
Ę
J
U
T
Y
Z
C
W
tło

INWESTYCJA W ROZWÓJ: 1100 zŁ netto

PROFILE

FACET5
Każdy z nas jest inny. Nie ma lepszych i gorszych osobowości.

 

Sposób, w jaki się zachowujemy i odnosimy do innych osób, zależy od naszej osobowości.
Zwiększenie samoświadomości i zrozumienia siebie pozwala nam wybierać świadome sposoby zachowania, co może prowadzić do lepszych rezultatów, relacji, decyzji i działań.

CZYM JEST FACET5 PROFILE

 

To narzędzie normatywne, pomiaru osobowości, stworzone w 1980 roku przez Normana Buckleya, zatwierdzone oraz zarejestrowane przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne. Zostało opracowane na podstawie teorii Wielkiej Piątki oraz zasad psychologii pozytywnej
Profil Facet 5 opisuje Twoją osobowość, na podstawie wypełnionego przez Ciebie formularza ze 106 pytaniami. Obejmuje on 5 głównych elementów składowych: WOLA, ENERGIA, UCZUCIOWOŚĆ, KONTROLA, EMOCJONALNOŚĆ, dzielących się na kolejne 13 podaspektów: determinacja, konfrontacja, niezależność, witalność, towarzyskość, adaptacja, altruizm, wsparcie, zaufanie, dyscyplina, odpowiedzialność, napięcie, obawa.

CO OTRZYMUJESZ?

 

  • Indywidualny profil i raport, który opisuje indywidualne zachowanie i preferencje
  • Portret Rodziny – porównuje profil indywidualny do jednej z 17 rodzin referencyjnych
  • Przewodnik SearchLight – indywidualne mocne strony oraz obszary do rozwoju w odniesieniu do 6 kluczowych kompetencji: Przywództwo, Kompetencje Interpersonalne, Komunikacja, Analiza i Podejmowanie Decyzji, Inicjatywa i Wysiłek, Planowanie i Organizowanie
  • Przewodnik Wskazówki dla Ciebie i Managera z którym pracujesz – aby rozumieć w jaki naturalny sposób współpracować efektywnie
  • Preferencje dotyczące pracy – oraz indywidualne motywatory wewnętrzne
tło
NAPISZ DO MNIE, ABY OTRZYMAĆ PRZYKŁADOWY RAPORT
tło
tło

JAK WYGLĄDA PROCES

 

KROK 01

Zakup badania

Napisz maila na adres: kontakt@jolantabujnowska.pl
Wyślę ci fakturę do opłaty oraz będąc akredytowanym trenerem Facet5, umówię z Tobą dogodny termin spotkania on line na omówienie badania, podczas którego ustalimy również plan rozwojowy.

KROK 02

Kwestionariusz

Po zakupie, otrzymujesz link do wypełnienia kwestionariusza online. Obejmuje on 106 pytań, a jego wypełnienie zajmuje ok. 20 minut. Jest dostępny w 33 wersjach językowych.

KROK 03

Raport

Na podstawie Twoich odpowiedzi, tworzony jest dla Ciebie indywidualny Profil. Pamiętaj, nie istnieją dobre ani złe odpowiedzi. Warto być odpowiadać jak najmniej neutralnie.

KROK 04

Omówienie testu

Otrzymujesz link do spotkania online, celem omówienia raportu.
Pełną interpretację i omówienie profilu przeprowadza wyłącznie akredytowany trener, Facet5. Sesja trwa ok 1,5 -2h. Omówienie raportu, pozwoli wyruszyć w podróż w głąb swojej osobowości w celu lepszego zrozumienia swojej osobowości.

Let stalk about?

Telefon kontaktowy

+48 601 548 316

Adres e-mail

kontakt@jolantabujnowska.pl

Odwiedź moje profile