Ę
N
O
R
T
S
Ę
J
U
T
Y
Z
C
W
tło

Audition

Facet5
Rekrutacja może być procesem złożonym i czasochłonnym.

 

Szczególnie, jeśli chodzi o określenie dopasowania kandydata do roli, zespołu i kultury organizacji.
Moduł Audition upraszcza i usprawnia proces rekrutacji poprzez dopasowanie preferencji osobowościowych kandydata do wymogów roli oraz organizacji.

 

 

 

CZYM JEST NARZĘDZIE
FACET5 AUDITION

 

Audition to narzędzie oceny online, które umożliwia świadome i skuteczne prowadzenie rekrutacji, zarządzanie talentami oraz podejmowanie decyzji dotyczących planowania sukcesji stanowisk.

Audition pozwala organizacjom uzgadniać behawioralne wymagania roli, które są kluczowe dla osiągania sukcesów jeszcze przed rozpoczęciem procesów rekrutacji lub rozwoju. Wspiera “najlepsze dopasowanie” kandydata zarówno do roli, jak i do organizacji.

Proces ten dostarcza również przydatnych informacji na temat tego, jak określone cechy mogą pomagać lub przeszkadzać w odnoszeniu sukcesów na danym stanowisku, w zespole lub w organizacji.

 

 

 

JAK MOŻNA SKORZYSTAĆ Z BADANIA

 

Metodologia oparta na teorii wielkiej piątki, i zatwierdzona przez Brytyjskie Towarzystwo psychologiczne, w postaci raportu Audition, pomaga organizacjom w:

 • definiowaniu kryteriów sukcesu w danej roli, zespole oraz organizacji przed rozpoczęciem rekrutacji, co ogranicza czas i koszty potrzebne do pomyślnego obsadzenia stanowisk
 • świadomym sposobie prowadzenia procesów identyfikowania talentów oraz planowania sukcesji stanowisk poprzez określenie kluczowych cech, które będą uwidaczniać się z czasem w postaci zaobserwowanych zachowań
 • zapewnieniu spójności procesów rekrutacji i wyboru. Audition łatwo integruje się z istniejącymi procesami i dostarcza menedżerom skrojone na miarę przewodniki prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, wartościowe porównania kandydatów oraz ułatwia im sprawdzanie referencji
 • trwalszym utrzymywaniu pracowników poprzez dopasowanie preferencji osobowościowych do wymogów danej roli

 

 

 

CO OTRZYMUJESZ?

Pakiet Audition obejmuje kilka raportów.
 • Szablon definicji roli

  Przedstawia profil idealnych kompetencji i cech dla danej roli. Szablony ról można tworzyć od zera lub pobierać z biblioteki.

 • Raport porównania kandydatów

  Stanowi wsparcie procesu wyboru; może klasyfikować wielu kandydatów w oparciu o szablon definicji roli – wskazuje stopień dopasowania oraz kandydatów mających szansę na sukces w danej roli.

 • Przewodnik prowadzenia rozmowy

  Przedstawia strukturę rozmowy kwalifikacyjnej, jak również pulę skrojonych na miarę, gotowych do wykorzystania pytań rekrutacyjnych. Przewodniki prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych są dostosowywane do profilu osobowości każdego kandydata.

tło
NAPISZ DO MNIE, ABY OTRZYMAĆ PRZYKŁADOWY RAPORT
tło
tło

JAK WYGLĄDA PROCES

 

KROK 01

Zakup

Napisz do mnie maila na adres: kontakt@jolantabujnowska.pl

Omówimy warunki współpracy i koszty badania.

KROK 02

Zdefiniowanie roli

Krótki kwestionariusz, wypełniany przez przełożonego lub oparty na kompetencjach najlepszych pracowników, pozwala organizacjom ustalać kluczowe cechy wymagane do osiągania sukcesów w danej roli.

KROK 03

Wypełnienie kwestionariusza Facet5

Poszczególni kandydaci otrzymują linki do wypełnienia kwestionariusza online. Obejmuje on 106 pytań, a jego wypełnienie zajmuje ok. 20 minut.

KROK 04

Porównanie

Profile osobowości Facet5 są porównywane do zdefiniowanych profili wymagań, aby wskazać stopień dopasowania do roli lub kompetencji. Profile kandydatów można porównywać do jednego lub wielu szablonów opisujących role, a także do siebie nawzajem, aby ułatwiać proces podejmowania decyzji.

KROK 05

Informacja zwrotna

Łatwe w użyciu, indywidualne przewodniki prowadzenia rozmowy zawierają szereg pytań behawioralnych i sytuacyjnych. Pozwalają one zachować spójność procesu rekrutacji, umożliwiają wartościowe porównania kandydatów oraz pomagają w sprawdzaniu referencji

Let stalk about?

Telefon kontaktowy

+48 601 548 316

Adres e-mail

kontakt@jolantabujnowska.pl

Odwiedź moje profile