Ę
N
O
R
T
S
Ę
J
U
T
Y
Z
C
W
tło

Inwestycja: 350zł netto za 1 godzinę sesji

COCHING

LIFE
W coachingu celem jest rozwój potencjału osobistego, opartego na zasobach, które są wystarczające do osiągania stawianych celów.

 

Jest to proces nastawiony na odkrywanie siebie lub wracanie do siebie będąc spójnym ze swoimi wartościami i potrzebami.

Coach nie dzieli się swoim doświadczeniem, lecz towarzyszy w procesie autorefleksji i wspiera w drodze do samorozwoju.

Współpraca może być pomocna, jeśli:

 • szukasz lepszej jakości i harmonii w życiu
 • chcesz lepiej zrozumieć kim jesteś, jakie masz wartości i potrzeby
 • potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz jaką ścieżką podążać
 • chcesz zmotywować się do działania i zadbać o swój rozwój osobisty
 • szukasz spełnienia w życiu
 • nie wiesz, jak przełamać blokujące przekonania

 

PRAKTYKA COACHINGOWA

 

Jestem akredytowanym Mentorem EMCC i dyplomowanym Coachem.

Obszary, którymi zajmowałam się w swojej dotychczasowej praktyce coachingowej dotyczyły życia zawodowego i osobistego.

Zatem jeśli:

 • Jeśli zmieniłaś miejsce zamieszkania i chcesz stworzyć nowe, lecz zmagasz się z intensywnymi zmianami, stresem, poczuciem osamotnienia i brakiem przynależności. Pomagam szybciej zaadaptować się do nowej rzeczywistości, zbudować krąg wsparcia, ustawić logistykę codziennego funkcjonowania, aby w nowym miejscu żyć pełnią życia.
 • Jeśli realizujesz się zawodowo, ale czujesz, że odbywa się to kosztem Twojego zdrowia i życia osobistego, bo jesteś przeciążona i być może doświadczasz pierwszych symptomów wypalenia zawodowego. Skupiam uwagę na przyczynach i rozwiązaniach. Pomagam znaleźć równowagę i satysfakcjonujące podejście z konkretną strategią, aby mieć siłę być iść dalej ale w świadomym kierunku, który wybrałaś.
 • Jeśli pracujesz na etacie, ale czujesz, że nie do końca wykorzystujesz swój czas i potencjał i nie realizujesz się tak, jakbyś chciała zawodowo. Wspieram w zmianie i znalezieniu nowego sposobu na życie opartego na potencjale i naturalnych, autentycznych cechach charakteru, który da Ci satysfakcję, równowagę praca-dom i finanse.
 • Wracasz z urlopu macierzyńskiego lub wychowawczego i potrzebujesz życie zawodowe dostosować do nowych priorytetów. Wspieram w zrozumieniu nowych potrzeb oraz znalezieniu dla siebie rozwiązania, które uwzględni ważne dla Ciebie role, po to aby funkcjonować w harmonii i akceptacji zmian.

 

JAKICH KORZYŚCI DOŚWIADCZYSZ

 

 • BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM

  Podpisany kontrakt gwarantuje ochronę Twoich danych oraz gwarantuje standard pracy zgodny z kodeksem etyki Izby coachingowej. Mój rodzaj doświadczenia ciągły rozwój i certyfikowane narzędzia, pozwolą mi wpierać Cię w procesie.

 • NOWE DOŚWIADCZENIE I WZROST SAMOŚWIADOMOŚCI

  Zdobędziesz nowe doświadczenie, umiejętności i wiedzę. Odbędziesz podróż w głąb siebie, aby poznać siebie i swoje zasoby po to, aby wykorzystać je do tworzenia życia, którego pragniesz. Zyskasz nowe nawyki, które pozwolą Ci iść dalej z większą samoświadomością.

 • AUTOREFLEKSJA

  Szanując swoje potrzeby, będziesz podejmować decyzje w zgodzie z własnymi wartościami. Przyjrzysz się swoim przekonaniom oraz nauczysz się radzić sobie z nimi w zdrowy sposób. Będziesz inspirować się do lepszego życia. Nauczysz się tworzyć plan działania, który pozwoli Ci działać intencjonalnie i realizować własne cele.

tło
tło

JAK WYGLĄDA PROCES

 

KROK 01

Kontakt

Napisz do mnie na adres: kontakt@jolantabujnowska.pl

Spotykamy się na sesji wstępnej, aby poznać się, ustalić temat lub cel na proces oraz czas trwania procesu. Sesja jest bezpłatna, aby dwie strony mogły zdecydować o współpracy w sposób świadomy, oparty na pozytywnych odczuciach.

Wybieraj świadomie swojego Coacha, zwracaj uwagę na:

 • Rozwój osobisty Coacha, aby mieć pewność, że perspektywa Coacha jest szeroka i umie stosować narzędzia i metody wspierające w samorozwoju.
 • Akredytację lub dyplom Coacha, aby mieć pewność, że jest profesjonalny, zna prawidłowe metody, jest praktykiem i pracuje zgodnie ze standardami zawodu, podlegając Komisji Etyki.
 • Styl pracy Coacha: nie każdy Coach jest dla każdego. Coaching to relacja więc, warto pracować z osobą z którą naturalnie poczujesz „pozytywne połączenie” stąd ważna jest sesja wstępna.

KROK 02

Kontrakt coachingowy

Po potwierdzeniu chęci dalszej współpracy, otrzymujesz kontrakt coachingowy , który zawiera nasze ustalenia.

KROK 03

Zakup

Podpisujesz kontrakt, opłacasz sesję lub pakiet sesji i dostajesz zaproszenie oraz link do spotkań on line.

Twoja Inwestycja w rozwój to 230zł za godzinę sesji

KROK 04

Sesje mentoringowe

Spotkania trwają od 1-1,5 h i odbywają się on line co ok 2 tygodnie. Proces coachingu trwa zazwyczaj od 3-12 sesji. Podczas sesji pracuję z różnymi technikami i narzędziami, jak obrazy, badanie odporności psychicznej MTQ, badanie osobowości Facet5, lub elementy metody terapii zachowań (TRZ) lub skoncetrowanej na rozwiązaniach (TSR), w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Sprawdź moją drogę rozwoju TUTAJ

KROK 05

Raport i podsumowanie procesu

Na zakończeniu procesu, otrzymujesz raport wraz z planem rozwoju osobistego.

Let stalk about?

Telefon kontaktowy

+48 601 548 316

Adres e-mail

kontakt@jolantabujnowska.pl

Odwiedź moje profile