Ę
N
O
R
T
S
Ę
J
U
T
Y
Z
C
W
tło

Inwestycja: 500zł za 1 godzinę sesji

MENTORING

BIZNESOWY
Mentoring biznesowy to proces rozwoju pod opieką doświadczonej osoby w konkretnym obszarze lub aspekcie zawodowym aby zrealizować konkretny cel.

 

Korzystając z usługi mentoringu biznesowego uzyskasz wsparcie Mentora, który dzieląc się doświadczeniem wesprze Cię w realizacji Twojego celu.

Mentor, z uwagi na wiedze i doświadczenie, które nabył w trakcie wieloletniej pracy, w tym wykonując zadania z sukcesem, pokonując wyzwania potrafi spojrzeć na problem szeroko – analizuje nie tylko to, co dzieje się teraz, bierze pod uwagę wydarzenia przeszłe i przyszłe.

Mentor wspiera w poznaniu siebie i swoich możliwości a także nabraniu większej pewności siebie w działaniu. To pomaga w zmniejszeniu obaw, wzbogaca perspektywę i motywuje do samodzielnego podążania drogą samorealizacji.

Czytaj więcej o mentoringu TUTAJ

EKSPERTYZA I SPECJALIZACJA

 

Jestem akredytowanym Mentorem EMCC i dyplomowanym Coachem.

Pracuje jako Mentor dla Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz Fundacji Liderek Biznesu.

Obszary, w których mam praktyczne i sprawdzone doświadczenie i mogę się nim podzielić, a Ty możesz z nich skorzystać bez obaw to:

rozwój w roli managera, marka osobista, prowadzenie i rozwój własnej działalności, prowadzenie inwestycji i rozwój w roli Inwestora.

Zatem jeśli,

 • Chciałabyś rozwijać się skutecznie w roli managera . Doskonale radzić sobie w nowych zadaniach, projektach i rolach zawodowych. Skutecznie awansować lub dostać podwyżkę, ale nie chcesz na to czekać kilka lat
 • Chciałabyś świadomie budować swoją markę osobistą w spójności ze sobą i swoimi wartościami
 • Chciałabyś skutecznie rozpocząć i rozwijać własną działalność
 • Prowadzić inwestycje na rynku nieruchomości jako Inwestor

 

Uzupełnię Twoją wiedzę, poszerzę perspektywę i podzielę się rozwiązaniami z których będziesz mogła skorzystać, dzięki temu skrócisz czas dochodzenia do celu i zyskasz relacje i wsparcie na lata, ponieważ pracuję na celach, ale relację buduję na zawsze.

Specjalizuję się wzmacnianiu odporności psychicznej oraz zasobów zgodnych z Twoją osobowością. Stosuję certyfikowane testy diagnostyczne: MTQ oraz FACET5, co pozwala mi patrzeć holistycznie, myśleć praktycznie i kompleksowo wspierać Twój cel rozwojowy.

Sprawdź moje doświadczenie TUTAJ

 

 

JAKICH KORZYŚCI DOŚWIADCZYSZ

 

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Podpisany kontrakt gwarantuje ochronę Twoich danych oraz gwarantuje standard pracy zgodny z kodeksem etyki EMCC global.

 • PROFESJONALIZM

  Mój rodzaj i charakter doświadczenia zawodowego i życiowego i certyfikowane narzędzia, gwarantują wiedzę i praktykę, która zapewni Ci otrzymanie właściwych wskazówek do rozwoju.

 • PRAKTYKA

  Nie poprzestaniesz na refleksji i rozmyślaniach. Otrzymasz wsparcie i motywację do działania, bo będziesz czuła zaopiekowanie i konsekwentne prowadzenie tak, aby dojść do celu który obrałaś.

 • NOWE DOŚWIADCZENIE I WZROST SAMOŚWIADOMOŚCI

  Zdobędziesz nowe doświadczenie, umiejętności i wiedzę. Okryjesz swój potencjał i wzmocnisz swoje mocne strony, pozbędziesz się blokujących przekonań. Zyskasz nowe nawyki, które pozwolą Ci iść dalej z większą samoświadomością.

 • REALIZACJA CELU

  Udowodnisz, sama sobie, że można zrealizować swoje cele realizując je, bo istotą procesu jest realizacja zamierzeń.

tło
tło

JAK WYGLĄDA PROCES

 

KROK 01

Kontakt

Napisz do mnie na adres: kontakt@jolantabujnowska.pl

Spotykamy się na sesji wstępnej, aby poznać się, ustalić temat lub cel na proces oraz czas trwania procesu. Sesja jest bezpłatna, aby dwie strony mogły zdecydować o współpracy w sposób świadomy, oparty na pozytywnych odczuciach.

Wybieraj świadomie swojego Mentora, zwracaj uwagę na:

 • Ekspertyzę Mentora, aby mieć pewność, że przekazywana Ci wiedza i doświadczenie jest sprawdzone i właściwe dla Ciebie
 • Akredytację Mentora, aby mieć pewność, że zna prawidłowe metody, jest praktykiem i pracuje zgodnie ze standardami zawodu, podlegając Komisji Etyki
 • Styl pracy Mentora: nie każdy Mentor jest dla każdego. Mentoring to relacja więc, warto pracować z osobą z którą naturalnie poczujesz „pozytywne połączenie” stąd ważna jest sesja wstępna

KROK 02

Kontrakt mentoringowy

Po potwierdzeniu chęci dalszej współpracy, otrzymujesz kontrakt mentoringowy , który zawiera nasze ustalenia.

KROK 03

Zakup

Podpisujesz kontrakt, opłacasz sesję lub pakiet sesji i dostajesz zaproszenie oraz link do spotkań on line.

Twoja Inwestycja w rozwój to 280zł za godzinę sesji

KROK 04

Sesje mentoringowe

Spotkania trwają od 1-1,5 h i odbywają się on line co ok 2 tygodnie. Proces biznes mentoringu trwa zazwyczaj od 3-10 sesji. Podczas sesji używam wielu narzędzi i metod dostosowanych do Twojego stylu uczenia się, osobowości oraz Twoich preferencji.

KROK 05

Raport i podsumowanie procesu

Na zakończeniu procesu otrzymujesz raport z przebiegu procesu oraz ewentualne wskazówki do dalszego rozwoju.

Let stalk about?

Telefon kontaktowy

+48 601 548 316

Adres e-mail

kontakt@jolantabujnowska.pl

Odwiedź moje profile